Jak stracić 3 kg w 3 dni?

Przybranie kilku kilogramów po świętach dla wielu osób bywa frustrujące. A przecież każdy chce wejść w Nowy Rok bez nadprogramowych kilogramów. Stosując detox warzywno - owocowy schudniemy skutecznie i smacznie. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące diety sokowej.

Autor

prestiz

Czy wytrzymam 3 dni na płynnej diecie?

To pytanie klienci zadają najczęściej i zawsze jako pierwsze. Polecamy spróbować i nie bać się głodu, on występuje bardzo rzadko, czym nasi klienci są zaskoczeni. Pamiętaj dziennie wypijasz 6 soków to razem 1200 kcal. Z powodzeniem każdy sok zastąpi jeden posiłek.

Czy stosując dietę sokową schudnę?

Prawdopodobnie odnotujesz spadek wagi o około 2-3 kg po trzydniowym detoksie. Choć jedna z naszych klientek potwierdziła redukcję wagi o 4,3 kg.

Na czym polega oczyszczanie organizmu?

Żyjemy w pędzie i ogromnym stresie, spożywamy przetworzoną żywność, tłuszcz, cukier, alkohol, kofeinę, sięgamy po gotowe dania lub fast foody. Stosowanie diety sokowej pozwoli Twojemu układowi trawiennemu odpocząć i zredukować stres oksydacyjny.

Jakie efekty osiągnę stosując dietę sokową?

Efektami kuracji oczyszczającej jest: oczyszczone ciało i umysł, przypływ energii, poprawa wyglądu skóry, włosów i paznokci, regeneracja organizmu, dobre samopoczucie, spadek wagi, przyspieszenie metabolizmu, usunięcie płynów z organizmu, redukcja obrzęków. Korzyści jest dużo więcej.

Jak się będę czuł/a podczas detoxu? 

Większość osób martwi  tym, że  detox  kończy się częstymi wizytami w toalecie - ta sytuacja pojawia się sporadycznie co potwierdzają nasi klienci. Już pod koniec pierwszego dnia prawdopodobnie poczujesz już przypływ energii, lekkość i poprawę nastroju. Zapytasz: Jak to możliwe? - Wszystkie składniki odżywcze trafiają prosto do krwiobiegu już po 15 min od wypicia soku, przez co poczujesz powrót sił witalnych i energii do działania  w tak krótkim czasie.

To mój pierwszy detox jak go przeprowadzić?

Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie kuracji proponujemy tę trwającą 3 dni. Jeśli masz już doświadczenie w przeprowadzaniu kuracji oczyszczających możesz zastosować detox max przez 4-5 dni.

Jak wybrać właściwy detox dla siebie?

Organizm każdego z nas jest zupełnie inny i inaczej będzie reagować na oczyszczanie. Każdy z nas ma inne preferencje smakowe. Dlatego nasz detox został podzielony na 3 Programy: MILD, MEDIUM, STRONG. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń 500 011 326  - nasz dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad i dobierze odpowiedni program.

Dieta Figura

Zamówienia  www.dietafigura.pl lub telefonicznie +48 509 983 362.
Konsultacje dietetyczne +48 500 011 326.

1( 122)
Styczeń'19
gajda