Festiwal dla kobiet już po raz drugi zawita do Świnoujścia

W drugiej połowie lipca na świnoujską promenadę, ponownie zawita Wakacyjne Miasto Kobiet, czyli festiwal, którego idea zakłada stworzenie wyjątkowej przestrzeni tylko dla pań, mającej stanowić swoistą odskocznię od codzienności i zapewnić im odpowiednie warunki do relaksu, odpoczynku i rozwoju.

Autor

prestiz

galeria

W związku z tym, że w ubiegłym roku impreza okazała się „strzałem w 10” (w ciągu czterech dni festiwal odwiedziło ponad 10 tysięcy kobiet), organizatorzy zapowiedzieli jeszcze więcej atrakcji. Rozbudowany zostanie projekt „Metamorfozy”, w którym panie mogą całkowicie bezpłatnie skorzystać z usług stylistów, wizażystów oraz fryzjerów i w ciągu godziny przejść letnią przemianę. Efekty ich prac uwiecznione zostaną podczas kolejnego projektu „Gwiazda z okładki”, zakładającego przeprowadzenie profesjonalnych sesji zdjęciowych. Zupełnie nową atrakcją będą wakacyjne wieczory teatralne. Na festiwalowej scenie zobaczymy m. in.: spektakl „Sceny dla dorosłych”.

Wakacyjne Miasto Kobiet to także bogata oferta warsztatowa. Iwona Pavlović ponownie porwie panie do zabawy i tanecznym krokiem wprowadzi uczestniczki na parkiet. Będą też oczywiście inne atrakcje, w tym chociażby warsztaty kulinarne z Katarzyną Skrzynecką, warsztaty teatralne
z Małgorzatą Pieńkowską i Anną Guzik, warsztaty modowe z topowymi stylistami, warsztaty dietetyczne oraz warsztaty motywacyjne, które prowadzić będą uznani trenerzy personalni.

Wakacyjne Miasto Kobiet to absolutnie wyjątkowa okoliczność do tego, aby panie mogły odpocząć i należycie zadbać o siebie. Udział w festiwalu jest bezpłatny, a oferta rozwoju samej siebie wręcz niepowtarzalna (przynajmniej do kolejnego roku). Co ważne dla spokoju i odpoczynku – jest to też strefa w całości wolna od mężczyzn!

6( 116)
Czerwiec'18
gajda