Mocniej, więcej, lepiej

Wakacje u progu, ale nie w koktajlbarze 17 Schodów. Tutaj praca wrze cały czas. W świecie koktajli i drinków wszystko podlega zmianom i ulepszeniom. Tego lata bar zdominują nowe smaki i aromaty. Będzie mocniej, wyraziściej. Będzie jeszcze lepiej.

Autor

prestiz

W menu pojawi się kilka nowych pozycji, a klasyczne koktajle, które wszyscy dobrze znamy, objawią się w zaskakujących wersjach. 

Nowa jakość, inny smak

– Otwierając bar każdego dnia robimy wszystko aby nasi goście wyszli od nas w pełni usatysfakcjonowani. Codziennie dążymy do polepszania naszego serwisu i smaków w koktajlach. Cały czas pogłębiamy wiedzę na temat alkoholi z całego świata i ich receptur, czerpiąc kolejne inspiracje z niezliczonej ilości książek, artykułów i szkoleń. Przyszedł jednak moment, że chcemy dać Państwu jeszcze więcej. W jaki sposób? Zmieniając podstawowy alkohol na markę premium – opowiada Michał Łoziński, właściciel 17 schodów.

To będzie kolejny krok w stronę podniesienia jakości degustowanych alkoholi. Koktajle zostaną polepszone o nowe giny, bourbony oraz wódki klasy premium, aby jeszcze bardziej zachęcić klientów do poznawania nowych smaków koktajli. Różnica jest diametralna – koktajle będą jeszcze bardziej wyraziste, jeszcze bardziej aromatyczne, przez co goście będą mieli nieodparte wrażenie, że koktajl, o którym wiedzieli już wszystko przedstawił im się w nowej, zaskakującej odsłonie. Mówi się, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz – stworzone przez nas klasyki w wersji premium złamią tę panującą zasadę.

17 schodów
Targ Rybny 1
Szczecin

Otwarte: pon.-niedz. 18:00-2:00
www.facebook.com/17schodowbar

6( 116)
Czerwiec'18