Galeria: Tomasz Skuza powrót do artykułu

Tomasz Skuza, wokalista i basista zespołu Quo Vadis. Muzyka to jego największa pasja i jak twierdzi – przy niej najlepiej odpoczywa. Nie śledzi modowych trendów, ma swój styl ubierania.

Najnowsze

 

Czas bezpośrednio przed Świętami Bożego Narodzenia to zawsze „najgorętszy” okres w roku… I nie chodzi tu bynajmniej o ciepłą pogodę. Wszyscy jesteśmy wtedy bardzo zajęci, zabiegani i zapracowani. Dużo czasu spędzamy w sklepach, a to: kupując prezenty kochanym osobom, a to: zaopatrując się w niezbędne do prac kuchennych produkty. Nie wspominając o wielkim, generalnym sprzątaniu domu. Warto więc już odpowiednio wcześniej zrobić sobie plan robót kuchennych i wypisać produkty – jak choćby foremki do muffinek i ciasteczek, zestawy garnków, czy garnki na indukcję – które bardzo przydadzą się nam przed świętami.

 

Nowoczesny i energooszczędny dom nie może obejść się bez rekuperacji. Postaramy się wyjaśnić w prostych słowach pojęcie oraz działanie rekuperacji. Być może po przeczytaniu naszego tekstu zdecydujesz się na takie rozwiązanie i zgłosisz się do ekspertów z firmy Twój Instalator ze Szczecina.

 

W okresie jesiennym trzeba pamiętać przede wszystkim o rozgrzewaniu się i zapewnieniu dobrego nastroju, gdyż jesień kojarzona jest z depresją. Potrawy powinny dostarczać nie tylko witamin i minerałów, aby wzmocnić organizm, ale także przyjemne ciepło, które poprawi nasz nastrój.

 

W łazience mamy do czynienia z wieloma trudnymi zabrudzeniami, które przez dłuższy czas zalegające nierzadko wnikają głęboko w powierzchnię i są trudne lub niemożliwe do usunięcia. Jednym z takich problemów jest kamień, pojawiający się zarówno na szklanej kabinie prysznicowej, jak też na płytkach ceramicznych. Jego usuwanie powinno odbywać się na bieżąco, a więc regularnie przy każdym cotygodniowym sprzątaniu, a nawet częściej. Pomimo systematyczności zdarzają się kłopoty. Czego użyć do czyszczenia kabiny prysznicowej z kamienia?