Pożegnaj się z niechcianymi włoskami… na zawsze

W Szczecinie możemy z powodzeniem korzystać z najnowszych osiągnięć w zakresie depilacji. Epil Dream One to prawdziwa rewolucja. Jest dostępny w Instytucie Urody Be Beauty. 

Autor

Prestiż

Laser Epil Dream One to jedyny taki w Szczecinie laser diodowy, jednocześnie najmocniejszy i najbardziej nowoczesny na świecie – mówi Agata Kampioni, właścicielka Instytutu Urody Be Beauty. – Skuteczność tej metody trwałego usuwania owłosienia została potwierdzona licznymi badaniami, ale najważniejszym dowodem są tysiące zadowolonych klientów – dodaje. 

Nowy wymiar depilacji

Wiele osób waha się z podjęciem decyzji o poddaniu się depilacji laserowej, bo słyszało o odrastaniu włosów czy towarzyszącemu zabiegowi bólu. Nowej generacji laser Epil Dream One rozprawia się z tymi mitami, zapewniając trwałe efekty, bezinwazyjność, bezbolesność i szybkość osiągania rezultatów.

Trwałość gwarantowana jest poprzez najwyższą jakość i moc lasera, którego światło niszczy włos bezpowrotnie, uszkadzając jego macierz i uniemożliwiając późniejszą regenerację.

Bezinwazyjność oznacza, że laser w żaden sposób nie narusza skóry. Działa wiązką światła, która wnika w skórę maksymalnie do 5 mm, więc nie ma wpływu na funkcje życiowe organizmu. 

Bezbolesność osiągnięta jest dzięki potrójnemu chłodzeniu.

Szybkość osiągania rezultatów: pożądane efekty możemy uzyskać przy serii zaledwie 4-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach od 6 do 10 tygodni. 

Przeciwskazania

O profesjonalizmie gabinetu, do którego zgłaszamy się na zabieg, świadczy m.in. przeprowadzenie wcześniejszego wywiadu medycznego. – Przed zabiegiem udzielamy wyczerpujących informacji i przeprowadzamy konsultację, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, takie jak ciąża lub karmienie piersią, bielactwo, aktywne infekcje skóry, rozrusznik serca, bliznowacenie, włosy siwe, rude lub bardzo jasne czy nowotwory. Zabiegi laserem Epil Dream One mogą natomiast być wykonywane o każdej porze roku, z uwzględnieniem tylko tego faktu, aby depilowana powierzchnia skóry nie była świeżo opalona – informuje Agata Kampioni.

Prestiż  
Sierpień 2017