Życie na tarasie

Nie trzeba wyjeżdżać za miasto, by odciąć się skutecznie od jego zgiełku. Także w domowych warunkach, można stworzyć oazę relaksu i intymnej prywatności, do tego stylowo zaprojektowanej i wykonanej z najlepszych materiałów. 

Autor

Aneta Dolega

Taras, loggia lub balkon – każdą z tych przestrzeni możemy tak zagospodarować, by nie chcieć jej opuszczać. Krusz-Bau to firma, która specjalizuje się w aranżowaniu wszelkiej przestrzeni jaka znajduje się poza domem. „Outdoor” w ich wersji jest zaprojektowany ze smakiem, bardzo dobrze wykonany i zawiera wszystko to, co pomoże nam stworzyć wymarzone „gniazdko” na zewnątrz domu czy mieszkania. W nowym showroomie Krusz-Bau (Galeria Rondo Hakena Park) znajdziemy pięknie wyeksponowane elementy wyposażenia m.in. designerskie donice, lampiony, świece, meble ogrodowe, ozdoby, parasole, fontanny, paleniska, grille i różnego rodzaju elementy betonowe z płytami tarasowymi na czele. –  Mamy produkty najwyższej jakości, polskich i zagranicznych marek. Nie sprzedajemy wyłącznie płyt tarasowych ale też kostki brukowe, ściany oporowe, palisady, całe systemy schodowe, a także roślinność ogrodową, trawniki, nasadzenia, wszystko co znajduje się na zewnątrz budynku. Na placu składowym na ulicy Szczawiowej, również można obejrzeć nasze płyty, kostki, kruszywa i elementy betonowe – wymienia Izabela Witkowska-Hentschel, współwłaścicielka Krusz-Bau. – Podchodzimy do klienta holistycznie, co jest ogromnym uproszczeniem pracy. Ze względów ekonomicznych to również się opłaca. Jest to lepsze, niż gdyby klient musiałby sam szukać, w różnych miejscach, rzeczy np. do wykonania tarasu. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

W showroomie znajduje się, w formie prezentacji, kilkanaście zaaranżowanych powierzchni. – Zależało nam, żeby pokazać klientom, architektom, projektantom jak można zagospodarować powierzchnię, podpowiedzieć gotowe rozwiązania – wyjaśnia Izabela Witkowska-Hentschel. –  Zazwyczaj nie wiemy co nam się podoba, jesteśmy niezdecydowani. Z tego też powodu zaaranżowaliśmy przestrzeń w kilku stylach, by nieco pomóc w wyborze. Mamy m.in. styl rustykalny, nowoczesny, kilka gotowych kompozycji – mówi.

Wśród klientów zawsze znajdą się takie osoby, które zupełnie nie mają pomysłu na to jak ma wyglądać ich taras. W showroomie Krusz-Bau znajdą pomoc. – Zawsze zaczynamy od rozmowy z klientem, poznajemy jego preferencje, m.in. jaki styl mu się podoba, jaka kolorystyka i na tej podstawie możemy zacząć doradzać – mówi szefowa showroomu.  – Współpracujemy także z projektantami, którzy robią dla nas wizualizacje przestrzeni klienta. Jeśli klient wyraża zainteresowanie wysyłamy do niego swojego projektanta, który nie tylko mu doradzi ale pomoże wybrać materiały i stworzy wizualizację zagospodarowania całości. Następnie robimy wycenę tego co się klientowi spodobało. Możemy zrobić wykonawstwo, aczkolwiek nie musimy – klient może mieć swojego wykonawcę.

Krusz-Bau nie tylko obsługuje klienta indywidualnego. Współpracuje z wieloma firmami, deweloperami, z architektami, z dużymi firmami budowlanymi. – Wykonujemy dla nich prace ziemne, prace brukarskie, całe zagospodarowania terenów – dodaje Izabela Witkowska-Hentschel. – Zajmujemy się zarówno sprzedażą materiałów jak i wykonawstwem. Realizujemy swoje inwestycje, a także inwestycje klientów. Każdej przestrzeni nadajemy charakter i odpowiedni wygląd – mówi.

 

 
 
Krusz-Bau
ul. Szczawiowa 37
Szczecin

tel.: + 48 881 213 217
+ 48 881 213 219
biuro@krusz-bau.com
www.krusz-bau.com

1( 15)
Czerwiec'20
gajda