Z widokiem na Zatokę Wrzosowską

W Dziwnowie, przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, powstają ekskluzywne mieszkania. O ich atutach można pisać rozprawki. Jednym z nich jest fakt, że lokatorzy będą mieli niespotykany widok na Zatokę Wrzosowską. Kolejnym, że każdy będzie miał taras lub balkon, a nawet ogród. Jeszcze innym, że niemal do samego apartamentu będziemy mogli dostać się nie tylko drogą lądową, ale i dopłynąć swoim jachtem.   

Autor

Andrzej Kus

Za inwestycję „Półwysep Dziwnów” odpowiada szczecińska firma Marina Developer. Ta sama, która w Szczecinie wybudowała już ekskluzywne osiedle Apartamenty Warszewo, czy przystępuje do budowy przepięknych mieszkań nad samym jeziorem Dąbie, czyli inwestycji CLUBHOUSE. – Osiedle „Półwysep Dziwnów” to idealne miejsce dla wszystkich tych, co szukają wypoczynku nad morzem oraz w sąsiedztwie przystani jachtowej. Jest doskonałe również dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, co szukają nieruchomości pod wynajem – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Budowa wystartowała pod koniec ubiegłego roku. W pierwszym etapie znajdzie się tutaj pięć budynków. Każdy z nich będzie miał cztery kondygnacje. Przygotowane zostaną mieszkanie jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Do każdego przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek. – Piętra rosną, a z poszczególnych mieszkań można już wypatrywać docelowego widoku z okna. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przygotować na zamówienie dowolny metraż wymarzonego apartamentu. Może np. znaleźć się na ostatniej kondygnacji, z której będziemy mieli przepiękny widok na wodę – opowiada przedstawiciel dewelopera. – Bez wątpienia mamy do czynienia z prestiżową, nie tylko inwestycją, ale i lokalizacją. „Półwysep Dziwnów” graniczy z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz… znajduje się w pobliżu mariny. Do wymarzonego apartamentu można dostać się nie tylko samochodem, ale również przypłynąć jachtem. Dziwnów, bez wątpienia, jest niezwykle jasnym punktem na mapie Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. To doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią aktywne sportowo życie. Można tutaj pływać na jachcie, można uprawiać kitesurfing, windurfing, a nawet motorowodniactwo. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. 

Deweloper postanowił pomóc lokatorom również w inny sposób. Ci, którzy kupią apartament w celu inwestycyjnym, mogą liczyć na duże wsparcie. – Jako deweloper zapewniamy możliwość nie tylko kupienia i wypoczywania w sielskim otoczeniu. Współpracujemy również z tour operatorem. Jest to profesjonalna firma, która zajmuje się kwestią inwestycyjną i pomoże znaleźć najemców – podsumowuje Krystian Surmacz. – Półwysep Dziwnów to wymarzona wprost lokalizacja dla inwestorów, którzy szukają nieruchomości leżących w najatrakcyjniejszym regionie Polski. Morze, pobliski obszar Natura 2000, przepływające jachty i unikalna przyroda to atuty, obok których ciężko przejść obojętnie – dodaje.

 

Marina Developer
1( 15)
Czerwiec'20
gajda