MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

Autor

prestiz

SZCZECIN APARTAMENTY POGODNO

SMART LOFT - jedyna taka inwestycja w Szczecinie. To nowoczesne apartamenty w budynkach dawnej fabryki papieru Wiese & Co z 1898 roku. 

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą powstaje tu miejsce o szczególnym loftowym charakterze. Oryginalna ceglana elewacja oraz duże przeszklenia, razem ze stalowymi elementami wykończenia, sprawiają, że inwestycję SMART LOFT wyróżniać będzie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancka nowoczesna forma. To doskonały wybór dla osób, które cenią połączenie historii z nowoczesnością.

Części wspólne inwestycji zostaną ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem co zapewni mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Klimatyczne oświetlenie oraz różnorodna roślinność stworzą niepowtarzalne miejsce i przyjazną do życia enklawę.

Inwestycja SMART LOFT obejmować będzie dwa budynki wraz z parkingiem podziemnym. Łącznie zaplanowano tu 46 apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 100 m2 z balkonami lub tarasami, a w kondygnacji parterowej z przynależnymi ogródkami. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni umożliwia różne rozwiązania w układzie pomieszczeń. 

Wysoki standard budynków, najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz dogodna lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie w sercu Szczecina na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania inwestycji SMART LOFT, a także dadzą gwarancję rosnącej wartości nieruchomości.

 

POLICE STARE MIASTO

Przestrzeń i wygoda to główne cechy SMART PARK, nowej inwestycji na Starym Mieście w Policach. To nowocześnie  zaprojektowane mieszkania, znajdujące się w eleganckim budynku. Każde z nich(1,2,3, 4 pokojowe, a także dwupoziomowe) zostało tak skonstruowane, że niezależnie od jego powierzchni , przyszli lokatorzy poczują się w nim komfortowo  i będą mogli w pełni korzystać z jego funkcjonalności. 

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w  duże, doświetlające wnętrze okna oraz balkony, a dodatkowo do mieszkań usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki.  Do dyspozycji mieszkańców budynku oddany zostanie jednokondygnacyjny garaż. Tradycyjne materiały wykończeniowe na elewacji nadadzą całości wyjątkowego i nowoczesnego wymiaru. 

 

PRZECŁAW II ETAP

SMART RESIDENCE to nowoczesne, kameralne i eleganckie osiedle będące alternatywą dla przepełnionego i głośnego centrum Szczecina. To także miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby starsze będą miały swoją przestrzeń do życia.

Główne atuty inwestycji to połączenie nowoczesnej architektury z nowoczesnym wystrojem. 

Prostą i białą fasadę budynków z ogromnymi oknami dopełnią kolorowe oszklone balustrady. Wszystkie poziomy budynków – od garażu podziemnego do ostatniej kondygnacji z apartamentami połączone zostały cichymi windami renomowanej marki. Klatki schodowe wyłożono granitem, a designerskie drzwi wejściowe mają podwyższone parametry dźwiękochłonne.

W II etapie budowy, przyszli lokatorzy mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 46 m2 do 99 m2. W zależności piętra i od metrażu do mieszkań przynależą ogródki, balkony/loggie i tarasy.

W ofercie dostępne są ostatnie wolne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, z terminem realizacji przypadającym na IV kwartał 2020 roku.

 

1( 15)
Czerwiec'20
gajda