Co to był za czas!

Autor

Izabela Marecka

Zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich. Celowo używam słowa „był”, bo uważam, że najgorsze już za nami. I chociaż większość z nas schroniła się w domach podczas izolacji, okazało się, że normalne życie musi toczyć się dalej.  

Pomimo pandemii nie zwolniliśmy. Z dużą satysfakcją i jeszcze większą radością oddajemy w wasze ręce pierwsze wydanie specjalne „ Mieszkaj, urządzaj, inwestuj”, po ponad dwumiesięcznej przerwie.

W czasach, kiedy dom stał się jeszcze bardziej naszą enklawą i synonimem poczucia bezpieczeństwa uznaliśmy, że chętnie przeczytacie jak uczynić go jeszcze bardziej przyjaznym, funkcjonalnym i miłym dla oka.                                                                                                                                             

Coraz częściej zaczynamy szukać okazji do zwolnienia tempa, bardziej skupiamy się na sobie i najbliższym otoczeniu. Nie trzeba jednak w tym celu daleko uciekać. W mieście również można znaleźć azyl, który da schronienie przed zanieczyszczonym powietrzem, hałasem i jednocześnie zagwarantuje bezpośredni kontakt z naturą. Takim azylem jest mieszkanie nad wodą. W Szczecinie w tym temacie sporo się dzieje i sporo się będzie działo, gdyż miasto coraz chętniej zwraca się ku wodzie i lawinowo będą powstawać tam nowe inwestycje.

I tak krok po kroku realizuje się wizja szczecińskiej Wenecji, a marzenie o tym, by do swojego apartamentu dopłynąć jachtem niebawem stanie się rzeczywistością. 

 

 
1( 15)
Czerwiec'20