Wypocznij w luksusie

Chcąc wyróżnić wnętrze naszego domu, możemy samodzielnie poszukiwać wyjątkowych elementów wyposażenia i zamawiać je u producentów lub też skorzystać z doświadczenia i profesjonalnej obsługi pracowników sieci salonów Italmeble. Najbliższy salon ma siedzibę w Poznaniu, zaledwie 2,5 godziny jazdy od Szczecina, zapewnia bezpłatny transport i montaż mebli na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Autor

Karina Tessar

galeria

Salony Italmeble już od kilkunastu lat proponują miłośnikom komfortu i elegancji meble i akcesoria do wyposażenia wnętrz. Znajdziemy tam projekty takich znanych marek, jak: Olta, Miotto, Cattelan Italia, Tonin Casa, Midj, Lestro Casa, Arketipo, Alberta Salotti, Nicoline, Miotto, Pedrali, Pianca, Calia Italia, Famlight, Delighting, Sitap, Bonaldo czy Alf DaFre. Wiele z nich jest synonimem luksusu i dobrego stylu. Zarówno w salonie, jak i na stronie www.italmeble.pl możemy poznać ofertę wyposażenia sypialni, salonu i jadalni, począwszy od mebli wypoczynkowych (sof, narożników), przez łóżka, meble do zabudowy, szafy, garderoby, biurka, stoły, stoliki kawowe czy RTV, aż po dywany, oświetlenie czy lustra.

Włoska jakość

Luksusowe meble włoskiej produkcji od lat cieszą się uznaniem. Już w latach 50. XX wieku rozrastające się fabryki w Mediolanie i całej Lombardii zaczęły inwestować w studia projektowe. Efektem jest ugruntowana pozycja Włoch w czołówce światowego wzornictwa. To tamtejsi projektanci i producenci wyznaczają trendy w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Nie bez powodu, zatem nazwa firmy nawiązuje do Italii, ale w Italmeblach znajdziemy także meble polskich producentów. – Elementami, które spajają naszą ofertę, są wyjątkowy design, szeroki wybór i wysoka jakość wykonania – mówi Damian Bielecki, jeden właścicieli marki.

Cenione marki

Dla firmy Italmeble wysoka jakość nie jest pustym hasłem reklamowym. Przyjrzeliśmy się, jak to wygląda, na przykładzie 2 marek: Olta i Cattelan Italia. Pierwsza z nich to rodzinna polska firma, która bazuje na projektach z Belgii – designerskiego centrum Europy. Jej sofy i narożniki powstają z materiałów europejskiej produkcji: od solidnej, drewnianej konstrukcji, przez doskonałe tkaniny, aż po specjalne pióra i pianki, które dostosowując się do temperatury i pozycji ciała dbają o komfort wypoczynku i zapewniają trwałość mebli. Charakteryzują je duża kombinatoryka brył i modułowa konstrukcja, umożliwiające budowę narożników o różnych wymiarach i układach. Z kolei Cattelan Italia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Lider branży meblarskiej z powodzeniem łączy rzemieślniczą precyzję z oryginalnymi, wizjonerskimi projektami, które odpowiadają na potrzeby czasów. To dzięki tym cechom oraz oryginalnemu łączeniu najwyższej jakości materiałów takich jak metal, drewno, marmur, skóra czy kryształ, produkty tej firmy stanowią obiekt westchnień miłośników luksusu i elegancji na całym świecie.

Firma zaprasza mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do zapoznania się z ofertą na stronie www.italmeble.pl.

Salon Italmeble Galeria Polskie Meble
al. Solidarności 34
Poznań
1( 15)
Czerwiec'20