W najlepszym stylu

Znudzeni powtarzalnością, poszukując rzeczy wyjątkowych, oryginalnie zaprojektowanych powinniśmy zajrzeć do showroomu Milabozza. Znajdziemy w nim niemal wszystko co jest potrzebne do wyposażenia każdego wnętrza, czy będzie to dom, apartament czy też biuro.  

Autor

Aneta Dolega

galeria

– Mamy w ofercie produkty z kategorii wyposażenia wnętrz, najbardziej rozpoznawalnych producentów na świecie, które charakteryzują się nie tylko świetnym designem, ale i niezwykłą trwałością oraz jakością wykonania – mówi Kinga Czyżewska, właścicielka showroomu. – To głównie marki włoskie jak Dada, Rimadesio, Zanotta i wiele innych.

Milabozza to spektakularne kuchenne zabudowy i systemy dzienne, garderoby o wyjątkowych konstrukcjach, szafy oraz systemy drzwiowe, gdzie dominują wyszukane materiały, takie jak egzotyczne drewna, kamienie, szkło. W ofercie studia znaleźć można również sofy, fotele i pufy oraz sypialnie, w których królują bardzo wygodne, wykonane z najwyższych jakościowo materiałów łóżka. Łazienki, o ponadczasowym designie i unikatowych rozwiązaniach technicznych. Wyszukane, ale przy tym bardzo praktyczne. Podobnie jest z krzesłami, stołami czy biurkami. W ofercie showroomu nie brakuje również ekskluzywnych marek oświetleniowych czy elementów inteligentnych instalacji. – Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć każde wnętrze, wspierając naszych klientów na każdym etapie projektowym, od doradztwa po zakup, logistykę oraz montaż – zapewnia Kinga Czyżewska. – Współpracujemy z architektami i wykonawcami, którzy słyną z dokładności i zręczności. Spełniamy życzenia klientów, stawiając cały czas na jakość i styl. Chcąc rzeczywiście zapewnić usługi o charakterze kompleksowym, korzystając z wsparcia współpracujących z nami projektantów, nasza firma równie chętnie podejmuje się budowania domów pasywnych i inteligentnych.

Wkraczając do showroomu Milabozzy możemy zobaczyć w jak przemyślany sposób zaaranżować np. garderobę, fragment salonu czy kuchnię. – Naszym znakiem rozpoznawczym jest prostota, stawiamy na minimalizm i przejrzystość.  Klient może być pewny, że zadbamy o każdy detal projektu - mówi Kinga Czyżewska.

Co ciekawe, studio wypracowało elastyczne sposoby kontaktu z Klientami i realizuje nawet spotkania online. – Oczywiście nasi klienci zawsze są najmilej widziani w salonie, ale mogą z nami również porozmawiać za pomocą wybranej aplikacji online, możemy nawet zorganizować wideokonferencję – mówi zajmująca się projektami i sprzedażą w Milabozzie Daniela Beker.  – Każdemu klientowi zaprezentujemy próbki materiałów, przeprowadzimy szczegółową rozmowę na temat jego preferencji, a także budżetu jakim dysponuje. Choć Milabozza specjalizuje się w markach premium, jesteśmy w stanie znaleźć i dopasować rozwiązania dla każdego.

Milabozza, poza swoją ofertą sprzedażową, stara się nawiązywać szczególne relacje ze swoimi Klientami, tak by poczuli się odpowiednio zadbani i docenieni. – Czy będzie to zaaranżowanie kolacji, pokazu gotowania czy wyjazd do Mediolanu, skąd w dużym stopniu pochodzi nasz asortyment, zawsze jesteśmy w stanie coś takiego zorganizować – dodaje z uśmiechem Kinga Czyżewska.

 
Milabozza

Showroom Szczecin  |  ul. Bolesława Krzywoustego 14/1  |  70-250 Szczecin
Showroom Gorzów Wlkp.  |  ul. Pocztowa 6  |  66-400 Gorzów Wlkp.

T: +48 606 917 269  |  T: +48 662 660 929
E-mail: studio@milabozza.pl
https://www.milabozza.pl
https://www.facebook.com/Milabozza
https://www.instagram.com/milabozza.studio
https://www.youtube.com/channel/UC-Em3X26YZpvi4qdrh9h2QA

1( 15)
Czerwiec'20