Możliwości inwestycyjne czekają!

Apartamenty nad morzem, grunty pod inwestycje deweloperskie, zakup udziałów w spółkach, obligacje, dzieła sztuki. 

Autor

prestiz

galeria

Kryzys otwiera zupełnie nowe perspektywy. Pojawiają się okazje, z których warto skorzystać. – mówią doradcy ds. inwestycji – Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk. – Przed nami złoty czas dla osób, które posiadają wolną gotówkę – zaznaczają specjaliści i wskazują godne uwagi oferty inwestycyjne.

Doradcy ds. inwestycji z kancelarii Kizuk & Michalska podkreślają, że każda decyzja  inwestycyjna powinna być podejmowana rozważnie i mądrze,  w oparciu o analizę  portfela
i skłonność do ryzyka.

Nieruchomosci tradycyjnym sposobem inwestowania.

Jedną z propozycji ulokowania środków pieniężnych mogą być nieruchomości. Jest to rynek stabilny, przewidywalny. Wielu młodych inwestorów uznaje, że nieruchomości to jedne z najbardziej bezpiecznych sposobów zarabiania. Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk potwierdzają, że zakup mieszkania czy apartamentu w dobrej lokalizacji to zwykle bardzo dobry pomysł. Kryzys gospodarczy spowodował, że do naszej kancelarii trafiają nieruchomości, których wartość jest często  niższa niż kilka miesięcy temu. Sprzedający potrzebują szybko spieniężyć swoje aktywa, by np.  poprawić płynność w swojej firmie – nie są to częste sytuacje, niemniej jednak zdarzają się i warto z tych okazji skorzystać. – Nieruchomości to dla wielu tradycyjny kierunek inwestycyjny. I jest to dobry pomysł. Warto jednak zainwestować niekoniecznie w kolejną kawalerkę, a coś innego? Może działka inwestycyjna? Może apartament  w kurorcie nadmorskim? Może działki rekreacyjne – mówi Katarzyna Michalska. –  Zgłasza się do nas wiele osób z pytaniami czy to jest dobry czas na zakup nieruchomości. Serdecznie zachęcamy do spotkania, ale też do tego by nie odkładać marzeń na później. – dodaje Filip Kiżuk.

Alternatywa: udziały w spółkach, dzieła sztuki.

Oprócz tradycyjnego sposobu lokowania nadwyżek finansowych mamy w ofercie możliwości lokowania środków np. w spółki prawa handlowego i to niekoniecznie w tradycyjnym ujęciu, czyli zakupu obligacji. Rynek daje szanse zakupu udziałów w spółkach, które realizują stałe kontrakty, rozwijają się. – mówi Katarzyna Michalska. – Nasze pieniądze więc zarabiają w transparentny sposób, dając szanse na zysk w dość szybkim czasie – dodaje Filip Kiżuk. Łączymy przedsiębiorców z inwestorami, tak by wszystkie strony osiągnęły swoje cele biznesowe – dodają doradcy.

Współpracujemy z renomowanymi domami aukcyjnymi w Polsce i uznanymi galeriami sztuki, dlatego możemy zaproponować zakup dzieł sztuki, których wartość jest pewną lokatą kapitału – jednak ta możliwość jest kierowana dla odważnych i bardzo świadomych inwestorów – mówi Katarzyna Michalska.

Bezpieczne inwestycje dla każdego. 

Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk często spotykają się ze stereotypem, że inwestorem może być tylko osoba posiadająca wielki zapas gotówki i ogromne doświadczenie w obrocie swoimi pieniędzmi.

Jak twierdzą doradcy, budowę swojego portfela inwestycyjnego można zacząć nawet od drobnych kwot.  Lokaty bankowe gwarantują niewielki zysk i  to mobilizuje wiele osób do zmiany  dotychczasowych nawyków.

Przy pomocy doradców można przygotować pewną strategie inwestycyjną, która będzie bardzo bezpieczna, a jednocześnie efektywna finansowo: – Ważne jest, żeby w ogóle zacząć działać. Naszym klientom proponujemy rozpisanie planu i ustalenie celu, który chcemy zrealizować w przyszłości.   Odkładamy co miesiąc pewną nadwyżkę i budujemy kapitał, który trafia do naszej skarbonki – mówi Filip Kiżuk. – Doradca do spraw inwestycji może przeprowadzić nas przez możliwości inwestycyjne z zyskami! – Jako osoby „z zewnątrz” pokazujemy perspektywy. Klienci czasem są przekonani, że dobra inwestycja to tylko nieruchomość albo tylko obligacje, a my pokazujemy że obecny rynek daje nam szansę na dywersyfikacje portfela inwestycyjnego by była on jak najbardziej efektywny i bezpieczny – dodaje Katarzyna Michalska.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 

 
Kiżuk & Michalska Doradztwo Gospodarcze
ul. Grodzka 10/2
Szczecin

tel.: +48 693 110 250
www.kizukmichalska.pl

1( 15)
Czerwiec'20
gajda